Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/175898/virtual/www/templates/mapira2/functions.php on line 191
2.6.2018 - Klubová výstava Humpolec

Náš Spice - Ch. Zazziky Spice of African Gold získal na klubové výstavě psů v Humpolci ocenění Výborný 1, CAC ve třídě vítězů, kde byl také nejstarší z pěti nastoupených psů. Rozhodčí Steve Barrett (UK).

 

12.5.2018 - Klubová výstava Chropyně

Na klubové výstavě kolií a šeltií v Chropyni se předvedla naše Penny - Begasuka's Pure Joy Penny, která se v mezitřídě umístila na krásném druhém místě s oceněním Výborná 2, Res. CAC. Rozhodčí Sandra Wiglessworth z Velké Británie (chs. Sandiacre).

 

5.5.2018 - Máme štěňátka!

Dne 20.4.2018 se naší Merci narodila první štěňátka. Tři zlatí kluci a tři holčičky. Otcem štěňátek je Lexus - Šampion Velké Británie Monsolana Sundewon for Aaronwel. Všechna štěňátka se mají čile k světu. V případě zájmu o štěňátko nás neváhejte kontaktovat.

 

5.5.2018 - MVP Praha

Dnes jsme se s Penny - Begasuka's Pure Joy Penny zúčastnily mezinárodní výstavy psů v Praze, kterou posuzoval srbský rozhodčí Darko Drobnjak. Penny nastoupila opět do mezitřídy, kde v konkurenci pěti fen zvítězila a získala ocenění V1, CAC.

(foto: Lucie Dušková)

 

21.4.2018 - MVP České Budějovice

Dne 21.4.2018 se konala mezinárodní výstava psů v Českých Budějovicích, kde se poprvé v mezitřídě předvedla naše Penny - Begasuka's Pure Joy Penny. Penny si vybojovala známku výbornou a krásné třetí místo k tomu.

(foto: Lucie Dušková)

 

19.1.2018 - Nové webové stránky

Spustili jsme nové webové stránky chovatelské stanice dlouhosrstých kolií Mapira. Vítejte!